۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱

جلسه شوراي همكاران

جلسه شوراي همكاران در روز شنبه مورخ ۲۵ مرداد ماه برگزار گرديد. در ابتداي جلسه ميزان تحقق مصوبات جلسه گذشته مورد بررسي و در ادامه به موضوعاتي چون بررسي راهكارهاي عملياتي جهت حفظ دانش آموزان و سازماندهي آن ها و ارتقا درآمد مالي كانون صحبت شد و مقرر گرديد طي جلسات اختصاصي هر يك از موضوعات فوق بطور ويژه مورد بررسي و راهكاري لازم ارائه گردد.

آقاي مافي بيان كردند از آنجايي كه شيكه شاد يك شبكه اجتماعي ويژه دانش آموزان مي باشد از سوي همكاران بر عضوگيري و ارائه محتواي مناسب و كاربردي در اين فضا توجه ويژه صورت گيرد. در ادامه خانم طاهرخاني اعلام كردند انجمن رسانه و فضاي مجازي كانون با توجه به موضوع كرونا اقدام به طراحي سايت كردند كه در حال حاضر در دسترس كاربران مي باشد و از بخش هاي سايت مي توان به ثبت نام كلاس ها، برگزاري كلاس هاي مجازي، نظرسنجي، نشريه، اخبار و همكاري اشاره كرد.

در ادامه جلسه، آقاي بهرامي نرخ كلاس هاي ترم پاييز را اعلام و اظهار داشتند با توجه به موضوع كرونا بستر كلاس هاي مجازي فراهم و كلاس هاي ترم پاييز را به دو صورت حضوري و مجازي داشته باشيم و در صورت ممنوعيت برگزاري كلاس ها بصورت حضوري، كلاس ها بصورت مجازي برگزار شوند.

در انتها از مسئول تبليغات درخواست شد پوستر و تيزر لازم را به منظور تبليغات كلاس هاي ترم پاييز آماده و در فضاهاي مجازي بطور گسترده به اشتراك بگذارند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *