۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

جلسه شورای همکاران

دومین جلسه شورای همکاران در روز پنج شنبه مورخ ۹۹/۸/۱ راس ساعت ۹ الی ۱۲ با موضوع برنامه ریزی فعالیت ها و نحوه شکل گیری انجمن ها برگزار گردید. جناب آقای مافی ضمن خوش آمدگویی به همکاران، در ابتدای صحبت خود بیان کردند ریل گذار کانون ها انجمن ها می باشند و از جناب آقای بهرامی بابت تشکیل انجمن علمی و مشاوره کانون تشکر و قدردانی نمودند؛ و اعلام کردند انجمن کارآفرینی با تولید دستگاه ضدعفونی کننده مورد استقبال و حمایت وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت و از آنجایی که کانون خودگردان می باشد این انجمن می تواند در بحث درآمدزایی به کانون کمک نماید. ایشان در ادامه بیان کردند همکاران بنا به علاقه و تخصص خود مسئولیت انجمن را برعهده گیرند و نقش نظارتی در انجمن را داشته باشند و از افراد متخصص بعنوان عضو افتخاری انجمن ها دعوت به کار نمایید.

در ادامه همکاران نظرات خود را در جهت جذب دانش آموزان در انجمن ها اعلام کردند و تصمیم بر این شد از طریق برگزاری کلاس ها و کارگاه ها انجمن ها شکل گیرند و برنامه هایی در کانون اجرا شود که برای دانش آموزان مفید باشد و هر یک از همکاران مسئولیت یک انجمن را برعهده گرفتند.

در انتهای جلسه جناب آقای بشارتی معاونت محترم پرورشی و تربیت بدنی ناحیه و جناب آقی بسیا کارشناس فعالیت های دانش آموزی ناحیه به کانون تشریف آوردند و از زحمات آقای مافی و همکاران تشکر نمودند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *