۶:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳

جلسه شورای همکاران

با شروع آغاز سال تحصیلی اولین جلسه شورای همکاران در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۶/۳۱ راس ساعت ۱۹ با حضور جناب آقای مافی ، سرکار خانم ها کشاورز، کشاورز هدایتی، نعمتی، نورمحمدی و نصرالهی برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای مافی ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس از زحمات و تلاش های همکاران تشکر نمودند و بیان کردند انتخاب فعالیت ها در محیط کانون براساس علایق و افکار همکاران صورت گرفته و می گیرد. در ادامه ایشان گزارشی از فعالیت های انجام شده در تابستان شامل برگزاری کلاس های ترم تابستان، تولیدات لباس فرم مدارس و دستگاه ضدعفونی دست هوشمند را ارائه نمودند.

همکاران همچون سال های گذشته در سال تحصیلی پیشرو با توجه به علایقشان موضوع فعالیت خود را انتخاب و راهکارهای مناسب در آن زمینه را ارائه نمایند. یکی از اهداف کانون در سال تحصیلی پیشرو تشکیل انجمن ها می باشد. زیرا برنامه ها و کارگاه های کانون می بایست براساس خواسته ها و نیازهای انجمن ها شکل گیرد و به همین منظور مسئولیت سازماندهی انجمن های کانون را سرکار خانم نعمتی به عهده گرفتند.

در ادامه در ادامه آقای مافی اعلام کردند با توجه به شرایط کرونا اجرای برنامه جوانه ها در فضای مجازی صورت گیرد و از خانم نور محمدی بابت برگزاری برنامه جوانه ها در سال گذشته تشکر کردند و بیان کردند با توجه به آماریی که اداره برای جوانه ها تعریف کرده بود کانون در سال گذشته بیشتر از آمار تعریف شده دانش آموز در این برنامه جذب داشت. برنامه های جوانه ها باید مورد علاقه دانش آموزان باشد طوریکه با همین برنامه ها دانش آموز جذب کانون شود و کانون را بشناسد.

مسئولیت اجرای برنامه ها و مراسمات مناسبتی را خانم کشاورز هدایتی به عهده گرفتند و ایشان طرح ها و برنامه های خود را ارائه کردند که به شرح ذیل می باشد.

  1. برگزاری مسابقه به مناسبت هفته دفاع مقدس از سخنان مقام معظم رهبری
  2. برگزاری مسابقه مشاعره
  3. برگزاری کارگاه مجازی طب سنتی با موضوع کرونا ویژه اولیا
  4. تهیه زندگی نامه ۲۴ شهید کربلا و برگزاری مسابقه بین دانش آموزان ابتدایی
  5. برگزاری مسابقه سبک زندگی به مناسبت ایام فاطمیه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *